Spolupráce

PARTNERSKÝ PROGRAM

VYDĚLÁVEJTE S EPARŤÁKEM PŘES PROVIZNÍ SYSTÉM

Pro majitele a správce webových stránek jsme připravili provizní systém, tzv. affiliate program. Díky němu můžete získávat provize z ojednávek všech zákazníků, které k nám přivedete prostřednictvím reklamy na svých webových stránkách, pomocí sociálních sítí nebo prostřednictvím e-mail marketingu. Možnosti propagace jsou prostě neomezené.

REGISTRUJTE SE NYNÍ ZDE

Proč se do provizního programu zapojit:

 • vysoké provize za objednávku naší služby získáte provizi ve výši 30 %. Vzhledem k tomu, že náš zákazníci obvykle objednává akční firemní balíček v celkové hodnotě 8.900 Kč, vaše provize je tedy rovna částce 2.670 Kč,
 • získáte důvěryhodného partnera pro dlouhodobou spolupráci,
 • máte možnost výběru z mnoha reklamních formátů (textové a bannerové odkazy),
 • nemáte webové stránky? - NEVADÍ !!!  vyrobíme vám profesionální partnerské webové stránky nebo stránky podporující vaše podnikání (získáte tak vlastní web, který vám podpoří vaši živnost a ještě vám opravdu vydělá), více info na tel. 603 784 117 nebo nám napište.
 • díky 60 denní platnosti cookies vás odměníme za každou objednávku návštěvníka, který v následujících 60 dnech provede na www.epartak.cz objednávku.

 

Jak se zapojit do provizního programu Eparťáka:

 1. klikněte níže na tlačítko „Registrujte se nyní ZDE

 2. vyplňte registrační formulář

 3. vyčkejte na uvítací e-mail

 4. pro přihlášení do affiliate administrace, klikněte v horní části webu na ikonu KLÍČE, dále klik na PROVIZNÍ PROGRAM apřihlaste se.

 5. v administraci partnerského programu si vyberte vhodný reklamní formát, umístěte jej na vaše stránky a začněte vydělávat :-)

 

REGISTRUJTE SE NYNÍ ZDE

 

Výhody spolupráce:

 • zajistíme vám stabilní pasivní příjem, v případě užší spolupráce se stanete EPARŤÁKEM ve vaší lokalitě (jistě se u vás najde mnoho místních živnostníků, kteří se dosud na internetu nijak neprezentují) a získáte praktickou zkušenost velmi žádané profese webdesignéra
 • vytváříme žádané webové prezentace firem, včetně profesionálních zápisů do internetových katalogů a za pomoci poutavé internetové reklamy podporujeme jejich podnikání
 • jsme rychlejší a rozhodně levnější než konkurence (krásné a plnohodnotné webové stránky, které se přizpůsobí každému zařízení, včetně provedení zápisu do nejnavštěvovanějších internetových firemních katalogů)
 • v současné době jsme nejspíš jedinou firmou v ČR, která stanovila ceny za tvorbu webových stránek na klíč (žádné další poplatky, kromě roční platby za doménu II. řádu a webhosting) a napojila objednávací systém webdesignu na Affiliate (provizní) program
 • zákazník nekupuje zajíce v pytli (objednává službu, která již velmi dobře funguje u ostatních firem) viz. reference

 

UPOZORNĚNÍ:

Partnerský program se nevztahuje na objednávky pokladních systémů Markeeta

 

PODMÍNKY PRO AFFILIATE PARTNERY NALEZNETE ZDE