Spolupráce a práce z domu

já ořez (1)Dobrý den,

jmenuji se Martin Vrbeník a rád bych Vám nabídl přivýdělek, který Vám může přinést několik tisíc korun do měsíčního rozpočtu navíc.

Jistě už každý z Vás narazil při internetovém (mobilním) vyhledávání firem, služeb či obchodů na nedokonalé nebo vůbec žádné informace o kontaktech, sídle, pobočce, otevírací době, produktech, referencích, prostě o všem co je dnes běžné u firem, které berou zákazníky žijící spíše on-line za samozřejmost a proto také roste jejich povědomí, prestiž, ale hlavně tržby.

I já osobně jsem ve své lokalitě (Rýmařov) nemohl nečinně přihlížet na nedostatky internetové prezentace většiny firem a postavil se do role místního (firemního) průvodce, který postupně drobné a střední podniky oslovuje a dává jejich on-line data do pořádku.


JAK ZJISTÍM POTENCIÁL PODNIKÁNÍ V MÉM REGIONU?

Velmi jednoduše!!!

Vezmete si do ruky mobil připojený k internetu a pokusíte se na něm vyhledat řemeslníka, firmu, službu, restauraci, ubytovnu, prostě cokoliv Vás napadne. Jsem si zcela jistý, že naleznete mnoho chyb, které Vás můžou iritovat. Co třeba ordinační hodiny a kontakt na Vašeho lékaře?

Pokud výsledek vyhledávání na Googlu, nevypadá podobně jako moje firma (viz. obrázek níže), je něco špatně ... respektive je to dobrá zpráva pro Vás, protože máte možnost prvního výdělku. Všimněte si toho, že pokud vyhledáte jakoukoliv službu (např. Tvorba webových stránek) není potřeba přiznávat žádnou lokalitu, protože vyhledávače Vám zobrazí jen odkazy na služby, které se nachází nejblíže k Vám. Aby to tak fungovalo vždy, měla by být on-line prezentace firmy nastavena odborníkem.

 

epartak tvorba webových stránek Google

 

Právě pro tyto případy je k dispozici EPARŤÁK, který internetový profil firmy nastaví pro nejvyšší relevanci. Je to také důvod, proč moje firma potřebuje svou působnost rozšířit mezi Vás - nové spolupracovníky.

JE TATO PRÁCE VHODNÁ PRO MĚ?

Ano, tato práce je vhodná pro každého, kdo si potřebuje vydělat nějaké ty peníze navíc (zejména pro matky na rodičovské dovolené, pro studenty, pro nezaměstnané, atd.). Získáte nové povědomí o online marketingu, které Vám pomůže ve stávajícím i novém zaměstnání a kdo ví, třeba se tímto oborem budete chtít zabývat podrobněji a stanete se odborníkem a možná i oficiálním partnerem EPARŤÁKA. 


KOLIK SI MŮŽU VYDĚLAT?

Váš výdělek je odvislí od požadavku klienta. Pokud si klient objedná jakoukoliv nabízenou SLUŽBU EPARŤÁKA nebo bude realizace domluvena individuálně, bude Vám vyplacena provize ve výši 10-20%.

" Obvykle se realizace projektu pohybuje kolem částky 10.000 Kč, tedy pro Vás 10% provize 1.000 Kč "


 

CO PROTO MUSÍM UDĚLAT?

Vašim jediným úkolem bude, podat na e-mail: info@epartak.cz zprávu, že se ve Vaší lokalitě nachází firma s nedostatky, o kterých jsem hovořil výše.


LÍBÍ SE VÁM NABÍDKA SPOLUPRÁCE? KONTAKTUJTE MĚ ...

 


PARTNERSKÝ PROGRAM

VYDĚLÁVEJTE S EPARŤÁKEM PŘES PROVIZNÍ SYSTÉM

Pro majitele a správce webových stránek jsme připravili provizní systém, tzv. affiliate program. Díky němu můžete získávat provize z objednávek všech zákazníků, které k nám přivedete prostřednictvím reklamy na svých webových stránkách, pomocí sociálních sítí nebo prostřednictvím e-mail marketingu. Možnosti propagace jsou prostě neomezené.

Proč se do provizního programu zapojit?

 • vysoké provize za objednávku naší služby získáte provizi ve výši 10 %. Vzhledem k tomu, že náš zákazník obvykle objednává firemní balíček v celkové hodnotě 15.000 Kč, vaše provize je tedy rovna částce 1.500 Kč,
 • získáte důvěryhodného partnera pro dlouhodobou spolupráci,
 • máte možnost výběru z mnoha reklamních formátů (textové a bannerové odkazy),
 • nemáte webové stránky? - NEVADÍ !!!  vyrobíme vám profesionální partnerské webové stránky nebo stránky podporující vaše podnikání (získáte tak vlastní web, který vám podpoří vaši živnost a ještě vám opravdu vydělá), více info na tel. 603 784 117 nebo nám napište.
 • díky 60 denní platnosti cookies vás odměníme za každou objednávku návštěvníka, který v následujících 60 dnech provede na www.epartak.cz objednávku.

 

Jak se zapojit do provizního programu Eparťáka:

 1. klikněte níže na tlačítko „Registrujte se nyní ZDE

 2. vyplňte registrační formulář

 3. vyčkejte na uvítací e-mail

 4. pro přihlášení do affiliate administrace, klikněte v horní části webu na ikonu KLÍČE, dále klik na PROVIZNÍ PROGRAM přihlaste se.

 5. v administraci partnerského programu si vyberte vhodný reklamní formát, umístěte jej na vaše stránky a začněte vydělávat :-)

 

REGISTRUJTE SE NYNÍ ZDE!

Výhody spolupráce:

 • zajistíme vám stabilní pasivní příjem, v případě užší spolupráce se stanete EPARŤÁKEM ve vaší lokalitě (jistě se u vás najde mnoho místních živnostníků, kteří se dosud na internetu nijak neprezentují) a získáte praktickou zkušenost velmi žádané profese webdesignéra
 • vytváříme žádané webové prezentace firem, včetně profesionálních zápisů do internetových katalogů a za pomoci poutavé internetové reklamy podporujeme jejich podnikání
 • jsme rychlejší a rozhodně levnější než konkurence (krásné a plnohodnotné webové stránky, které se přizpůsobí každému zařízení, včetně provedení zápisu do nejnavštěvovanějších internetových firemních katalogů)
 • v současné době jsme nejspíš jedinou firmou v ČR, která stanovila ceny za tvorbu webových stránek na klíč (žádné další poplatky, kromě roční platby za doménu II. řádu a webhosting) a napojila objednávací systém webdesignu na Affiliate (provizní) program
 • zákazník nekupuje zajíce v pytli (objednává službu, která již velmi dobře funguje u ostatních firem) viz. reference níže ...

PODMÍNKY PRO AFFILIATE PARTNERY NALEZNETE ZDE

Záznamy nebyly nalezeny...