Web je silný prodejní nástroj

Webové stránky vytvářejí silný prodejní nástroj. 24 hodin 365 dní v roce můžete reagovat na otázky vašich zákazníků, podávat jim informace, které potřebují k rozhodnutí koupit. Ano stále můžete své služby nabízet formou doporučení, roznosem letáků, reklamy v časopisech apod., ale zákazník dnes očekává možnost srovnání. A poté se opět obrací na internet. Jste na tuto variantu připraveni?

Rozšiřte své služby nebo prodej zboží za hranici vašeho regionu nebo do celého světa. Dobře vytvořená internetová prezentace, šetří váš čas a čas jsou peníze.

 

Rychlá a kvalitní tvorba webových stránek a e-shopů

Eparťák staví webové stránky na klíč a optimalizuje pro nejznámější české internetové vyhledávače Seznam a Google. Weby vytváří na platformách s jednoduchou administrací (ShoptetWebnodeMozello, Zombeek, WIX, Wordpress, Joomla a jiné) a to vždy s know-how profesionálního webdesignera. Váš web poté vypadá skvěle a perfektně se přizpůsobí každému zařízení. 

Po předání webových stránek k užívání, už nikdy nebudete potřebovat programátora a web si budete spravovat svépomocí sami a zdarma.

Kromě tvorby www stránek a e-shopů nabízíme internetový marketing, propojení webových projektů se sociálními sítěmi, vkládáme pomocné aplikace k zvýšení interaktivity návštěvníka a nastavujeme reklamní PPC kampaně pro jejich nejlepší výsledky. Na Seznamu, Google a Facebooku Vám vytvoříme firemní profil a to vše podtrhneme on-line technickou podporou, dostupnou 7 dní v týdnu.

Nově organizujeme školení pro všechny, kteří svou firmu chtějí propagovat moderně a on-line.

Potřebujete nové www stránky, e-shop, SEO optimalizaci nebo internetovou reklamu pro lokalitu Vrbno pod Pradědem a okolí?

Kontaktujte nás ještě dnes nebo si rezervujte konzultaci zdarma a pak jen sledujte, jak Vám firma rozkvete.

 

 

Mohlo by Vás zajímat?

Školení Eparťáka

Hodinový Eparťák

Dárkový poukaz Eparťáka

Blog

Reference

Dárkové poukazy
Akce Novinka Tip
Dárkový poukaz Eparťáka
290 Kč
od 270 Kč
(až –6 %)

Nejlepší dárek pro podnikatele je dárkový poukaz, který přivede více zakázek a prodá více zboží. Investujte do dárkového poukazu pro podnikatele a trefíte se do černého. Nyní s garancí vrácení peněz.

Hodinový epartak
Novinka
Hodinový Eparťák
290 Kč

Pro případ, že budete potřebovat naše internetové služby, jsme připraveni Vám pomoci. Po předchozí domluvě přijedeme za Vámi na místo určení nebo můžeme vše vyřešit on-line. Pro stávající zákazníky je tato služba po dobu 30 dnů od dokončení webového projektu zdarma.

Detail
Varianta webu (21)
Tip
PPC reklama a inzerce
od 490 Kč

Pomocí této služby, vás velmi rychle dostanu na přední pozice českých vyhledávačů a upoutám pozornost návštěvníků, kteří brouzdají na Facebooku a obsahovou sítí na Seznamu i Googlu.

Varianta webu (15)
Tip
Řešení pro obchod
od 1 490 Kč

Prodávejte on-line. Váš obchod bude otevřen 24 hodin / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Jednoduchá administrace a úpravy. Možnost on-line podnikání bez počátečního kapitálu. Kontaktujte nás ještě dnes .

Varianta webu (7)
Tip
Tvorba webu na klíč
od 1 900 Kč

Základem kvalitní internetové prezentace firmy je dobře vypadající, responzivní, ale hlavně funkční web. Po důkladném vyhodnocení vašich potřeb, navrhnu a vytvořím skvělou webovou prezentaci, kterou vám okolí bude závidět. Objednejte si poutavé internetové stránky ještě dnes a rozjeďte svůj firemní projekt naplno.

Kurz eparťáka
Novinka
Kurz Eparťáka (franšíza)
7 900 Kč

Kurz (franšíza) Eparťáka je ojedinělé individuální školení webdesignu a marketingu v ČR. Žádná jiná agentura Vám za uvedenou cenu, nepředá tolik potřebných informací, nástrojů a know-how k vytvoření kompletního webového projektu jako právě my.

Detail
6 položek celkem