Web je silný prodejní nástroj

Webové stránky vytvářejí silný prodejní nástroj. 24 hodin 365 dní v roce můžete reagovat na otázky vašich zákazníků, podávat jim informace, které potřebují k rozhodnutí koupit. Ano stále můžete své služby nabízet formou doporučení, roznosem letáků, reklamy v časopisech apod., ale zákazník dnes očekává možnost srovnání. A poté se opět obrací na internet. Jste na tuto variantu připraveni?

Rozšiřte své služby nebo prodej zboží za hranici vašeho regionu nebo do celého světa. Dobře vytvořená internetová prezentace, šetří váš čas a čas jsou peníze.

 

Zde je několik výhod, které přicházejí spolu s dobře vytvořeným firemním webem:

 

1. Přestanete být neviditelní

Lidé hledající schopného řemeslníka, službu nebo produkt, většinou za tímto účelem navštěvují stránky nejznámějších vyhledávačů v ČR (Seznam a Google). Pokud však relevantní informace prostřednictvím internetového vyhledávání o vaší firmě nenaleznou, mohu vám s určitostí sdělit, že jste možná přišli o potencionálního zákazníka a vyhrává firma, která internetovou prezentaci má.

2. Uvidíte jak se firmě daří

Prostřednictvím webové stránky, můžete provádět průběžnou kontrolu úspěchu či neúspěchu vámi nabízené služby nebo zboží. Pokud bude vaše firma úspěšná, poznáte to jednoduše na obratu, ale také na návštěvnosti webové stránky. Chci říci, že pokud firma funguje jak má, je potřeba tuto informaci vypustit mezi ostatní. Nejjednodušší cestou jak všem úspěch sdělit je internetová prezentace. S tím je spojeno několik důležitých aspektů, jako je správná optimalizace webu, relevantní odkazy a možné zapojení do procesu komunikace, třeba formou diskuse na sociální síti.

3. Budujete důvěru

Přítomnost webové stránky na internetu, návštěvníkovi našeptává, že oslovuje firmu s důležitými faktory její existence. Jako jsou například informace o historii firmy, působnost, zkušenosti, reference, certifikace, možnosti reklamace, články popisující řešení, kontakty a jiné.

Nechte si u nás vytvořit kvalitní firemní web a budujte si důvěru svého zákazníka ještě dnes.

Varianta webu (21)
Tip
od 490 Kč

Pomocí této služby, vás velmi rychle dostanu na přední pozice českých vyhledávačů a upoutám pozornost návštěvníků, kteří brouzdají na Facebooku a obsahovou sítí na Seznamu i Googlu.

Varianta webu (15)
Tip
od 1 490 Kč

Prodávejte on-line. Váš obchod bude otevřen 24 hodin / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Jednoduchá administrace a úpravy. Možnost on-line podnikání bez počátečního kapitálu. Kontaktujte nás ještě dnes .

Varianta webu (7)
Tip
od 6 900 Kč

Základem kvalitní internetové prezentace firmy je dobře vypadající, responzivní, ale hlavně funkční web. Po důkladném vyhodnocení vašich potřeb, navrhnu a vytvořím skvělou webovou prezentaci, kterou vám okolí bude závidět. Objednejte si poutavé internetové stránky ještě dnes a rozjeďte svůj firemní projekt naplno.

3 položek celkem