Reklama ve vyhledávací a obsahové síti s platbou za klik (PPC)

Pomocí této služby, vás velmi rychle dostanu na přední pozice českých vyhledávačů a také upoutám pozornost návštěvníků, kteří brouzdají obsahovou sítí Seznamu a Googlu. 

Tato reklama je efektivní, pouze za předpokladu, že ji správně nastavíte, sledujete, vyhodnocujete a na základě výsledků a chování návštěvníků upravujete.

"Dobře cílená reklama není drahá, protože vám přinese více relevantních návštěvníků (potencionálních zákazníků)".

Zde je několik argumentů, proč ji využít.

  • Platíte pouze v případě, že na reklamu někdo klikne a zobrazí Váš web.
  • Cena se pohybuje již od 20 haléřů.
  • Je cílená přímo na vaše budoucí zákazníky.
  • Objevuje se pouze ve vyhledávací a obsahové síti Seznamu a Googlu.
  • Reklamu cílíte přímo na segment publika, podle demografických kritérií, podle zájmů, ale také pomocí tzv. remarketingu (retargetingu) na uživatele, kteří Váš web již navštívili, ale neprovedli žádnou akci, tedy objednávku nebo nákup Vámi nabízeného zboží.
Varianta webu (21)
Tip
od 490 Kč

Pomocí této služby, vás velmi rychle dostanu na přední pozice českých vyhledávačů a upoutám pozornost návštěvníků, kteří brouzdají na Facebooku a obsahovou sítí na Seznamu i Googlu.

Varianta webu (15)
Tip
od 1 490 Kč

Prodávejte on-line. Váš obchod bude otevřen 24 hodin / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Jednoduchá administrace a úpravy. Možnost on-line podnikání bez počátečního kapitálu. Kontaktujte nás ještě dnes .

Varianta webu (7)
Tip
od 6 900 Kč

Základem kvalitní internetové prezentace firmy je dobře vypadající, responzivní, ale hlavně funkční web. Po důkladném vyhodnocení vašich potřeb, navrhnu a vytvořím skvělou webovou prezentaci, kterou vám okolí bude závidět. Objednejte si poutavé internetové stránky ještě dnes a rozjeďte svůj firemní projekt naplno.

3 položek celkem