E-shopové řešení

Internetový obchod

je skvělou příležitostí jak si můžete přivydělat pěkné peníze, nebo také způsob jak se úplně osamostatnit a jeho prostřednictvím budovat firmu pod vlastní značkou.

Do 14 dnů vám postavím internetový obchod plný žádaného zboží!!!

 • žádná investice na nákup zboží
 • žádný sklad
 • žádná administrace
 • žádné vystavování faktur
 
Vše co potřebujete, je touha uspět!!!

 

Zde je pár důvodů, proč začít podnikat právě prodejem zboží přes internet.

Celosvětově se očekává, že elektronický obchod poroste až o 25 procent

V roce 2018 se očekává celosvětový nárůst prodeje zboží prostřednictvím internetových obchodů, kdy objem toku peněz dosáhne vrcholu téměř 1,6 bilionu dolarů a do konce roku 2018 téměř 2,5 bilionu dolarů.

Při výběru obchodního modelu je vždy důležité zkoumat trendy a přemístit se na rostoucí trhy, kdykoli je to možné. Statistiky podporují myšlenku, že model internetového obchodování je dobrou volbou pro podnikatele, kteří chtějí založit novou společnost, nebo ty, kteří mají zájem o diverzifikaci a rozšíření firmy.

Schopnost vydělávat ve dne v noci

Pro úspěšné podnikání, hraje lokalita a umístění kamenného obchodu významnou roli. Eshop můžete umístit v rámci internetové sítě prakticky kdekoliv. Stačí si vybrat vhodnou doménu, správně obchod optimalizovat pro internetové vyhledavače a máte napůl vyhráno. Navíc své produkty můžete prodávat globálně ve dne v noci, aniž byste potřebovali platit zaměstnance.

Propagace je důležitá. Místo vyskakovacích oken na vašem eshopu, můžete své produkty ukázat off-line, třeba na ulici. Budujete tak svou značku a lidé vašemu produktu více uvěří.

Provozovat internetový obchod je snadné

V současné době je mnoho nástrojů, které vám pomohou se samotným spuštěním, vedením i udržováním internetového obchodu v chodu.

Nejdůležitější fází prodeje je komunikace.

Jestli jste se rozhodli prodávat cokoliv prostřednictvím internetu, měli jste k tomu určitě nějaký důvod (prodávám levněji, kvalitněji, rychleji než konkurence, atd.).

Tyto důvody, ale nemusí být rozhodující. Dnešní trend správného internetového prodeje spočívá hlavně v budování vztahů mezi kupujícím a prodejcem. Tedy mezi hlavní aspekty správného prodeje patří umění komunikovat, produktová znalost a určitá vášeň k produktu.  

Existuje mnoho dobrých důvodů k zahájení podnikatelské činnosti v oblasti internetového obchodu. 

Pokud máte zájem být svým vlastním šéfem a prodáváte výrobky, pro které dýcháte, nebo si chcete internetový prodej pouze vyzkoušet, urychlete celý proces tím, že si necháte poradit od profesionála.

 
 • Řadit dle:
   • Hodinový Eparťák
   • Tip
  • Pro případ, že budete potřebovat naše internetové služby, jsme připraveni Vám pomoci. Po předchozí domluvě přijedeme za Vámi na místo určení nebo můžeme vše vyřešit on-line. Pro stávající zákazníky je tato služba po dobu 30 dnů od dokončení webového projektu zdarma.

   Upozornění:

   Hodinový Eparťák si účtuje k výše uvedené hodinové sazbě cestovné 8Kč/km. Platí pro cestu tam i zpět!!!

   • Pro zákazníky:
   • Cena:
   • 300 Kč 450 Kč od 300 Kč
   • Tvorba webových stránek Profesionál
   • 1 z 33
  • Profesionální webové stránky jsou klíčové pro úspěch vašeho podnikání. Proč, ale stojí více peněz? Mají kvalitní obsah, který zaujme návštěvníky a přesvědčí je, aby zůstali na stránce déle. Obsah by měl být relevantní a přínosný pro vaše cílové publikum. Profesionální copywriting a grafický design jsou klíčové prvky, které pomohou vytvořit kvalitní obsah. Kvalitní obsah také pomáhá s SEO (Search Engine Optimization), což znamená, že vaše stránka bude lépe umístěna v internetových vyhledávačích.

   Mají také vynikající funkčnost a uživatelskou zkušenost. Stránka by měla být snadno navigovatelná a rychle se načítat. Profesionální design a vývoj stránek pomáhají zajistit, že vaše stránka bude fungovat bez problémů. Uživatelská zkušenost je klíčová pro to, aby návštěvníci zůstali na vaší stránce déle a aby se vrátili znovu. Jsou bezpečné a spolehlivé. Bezpečnostní opatření, jako je SSL certifikát, pomáhají chránit citlivé informace vašich návštěvníků. Spolehlivý hosting a pravidelné zálohování dat pomáhají zajistit, že vaše stránka bude vždy dostupná pro vaše návštěvníky.

   • Cena:
   • 24 900 Kč