• Tvorba webu na zakázku
 • Základem kvalitní internetové prezentace firmy je dobře vypadající, responzivní, ale hlavně funkční web. Po důkladném vyhodnocení vašich potřeb, navrhnu a vytvořím skvělou webovou prezentaci, kterou vám konkurence bude závidět. Objednejte si poutavé internetové stránky a rozjeďte svůj firemní projekt naplno ještě dnes.

  Webové stránky vytvářejí silný prodejní nástroj. 24 hodin 365 dní v roce můžete reagovat na obavy vašich zákazníků, podávat jim informace, které potřebují k rozhodnutí koupit. Ano stále můžete své služby nabízet formou doporučení, roznosem letáků, reklamy v časopisech apod., ale zákazník dnes očekává možnost srovnání. A opět se obrací na internet. Nalezne Vás tam?

  Rozšiřte své služby nebo prodej zboží za hranici vašeho regionu nebo do celého světa. Dobře vytvořená internetová prezentace, šetří váš čas a čas jsou peníze.
   

  několik výhod, které přicházejí spolu s dobře vytvořeným firemním webem: 

  1. Přestanete být neviditelní

  Lidé hledající schopného řemeslníka, službu nebo produkt, většinou za tímto účelem navštěvují stránky nejznámějších vyhledávačů v ČR (Seznam a Google). Pokud však relevantní informace prostřednictvím internetového vyhledávání o vaší firmě nenaleznou, mohu vám s určitostí sdělit, že jste možná přišli o potencionálního zákazníka a vyhrává firma, která internetovou prezentaci má.

  2. Uvidíte jak se firmě daří

  Prostřednictvím webové stránky, můžete provádět průběžnou kontrolu úspěchu či neúspěchu vámi nabízené služby nebo zboží. Pokud bude vaše firma úspěšná, poznáte to jednoduše na obratu, ale také na návštěvnosti webové stránky. Chci říci, že pokud firma funguje jak má, je potřeba tuto informaci vypustit mezi ostatní. Nejjednodušší cestou jak všem úspěch sdělit je internetová prezentace. S tím je spojeno několik důležitých aspektů, jako je správná optimalizace webu, relevantní odkazy a možné zapojení do procesu komunikace, třeba formou diskuse na sociální síti.

  3. Budujete důvěru

  Přítomnost webové stránky na internetu, návštěvníkovi našeptává, že oslovuje firmu s důležitými faktory její existence, jako, například informace o historii firmy, působnost, zkušenosti, reference, certifikace, možnosti reklamace, články popisující řešení, kontakty a jiné.

  • Cena:
  • 12 900 Kč
 • Varianta webu (7)
  • 1 z 7
  Varianta webu (9)Varianta webu (11)Varianta webu (12)Tvorba webu na zakázkuTvorba webu na zakázkuTvorba webu na zakázku
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.