Kurz Eparťáka (franšíza)

7 900 Kč
Skladem

Kurz (franšíza) Eparťáka je ojedinělé individuální školení webdesignu a marketingu v ČR. Žádná jiná agentura Vám za uvedenou cenu, nepředá tolik potřebných informací, nástrojů a know-how k vytvoření kompletního webového projektu jako právě my.

Kategorie: Podpora a školení

Používáme velmi jednoduché aplikace (on-line platformy), které každému absolventovi kurzu umožní vytvářet profesionální webové stránky bez jakýchkoliv kódovacích dovedností. Vzhledem k rozmanitosti použitých programů nabízíme zákazníkům webové skvosty, které jsou neustále aktualizovány tak, aby odpovídaly současným trendům. Pro ty, kteří nemají dosud s webdesignem žádné zkušenosti je kurz Eparťáka velkou příležitostí naučit se na předem navržených šablonách vytvářet webové stránky s profesionálním vzhledem s funkcemi, které mnohdy chybí i u některých webových projektů za desítky tisíc korun.

Proč vytvářet weby jako Eparťák?

Důvodů je opravdu mnoho, ale tím nejdůležitějším jsou, světe div se - peníze. V porovnání s minulostí a zkušenosti většiny firemních zákazníků je tvorba webové stránky velmi drahou a časově náročnou záležitostí. Dnes je všechno jinak a jen zkostnatělé firmy, stále platí programátorům (webdesignerům) nehorázné sumy a to nemluvím o následné správě webu, která je pro správný chod firem velmi důležitá.

Jako absolvent tohoto kurzu máte jedinečnou možnost nabízet ve svém okolí tvorbu webových stránek na klíč. Budete je umět velmi snadno a rychle publikovat a pomocí marketingových nástrojů na Seznamu a Googlu je zacílíte přímo na zákazníky klienta. Webdesign použijete jako nástroj k akvizici nových kontaktů. Personálně budete pro nového zaměstnavatele přínosem, můžete se také prostřednictvím získaných znalostí dostat na Vámi vysněnou pracovní pozici nebo si vybudovat svůj vlastní business.

Platformy pro tvorbu webových stránek, grafiky a reklamy, na kterých Eparťák pracuje  jsou velmi jednoduché, protože k operaci používá způsob drag & drop (táhni a pusť) a naučí se je i dítě. Není potřeba žádné znalosti programovacího jazyka, a když na to přijde, tak už po první praktické ukázce webové administrace, nebude zapotřebí ani přítomnost programátora, vše zvládnete sami – svépomocí.