NEJLEPŠÍ EET POKLADNY V ČR

Celý podnikatelský sektor v ČR řeší jak nejlépe zajistit ve svých provozovnách EET elekronickou evidenci tržeb, kterou upravuje zejména zákon č. 112 /2016 Sb.

Z výše uvedených důvodů vám přináším nejlepší řešení v elekronické evidenci tržeb. Jedná se o pokladny Markeeta, které uvedla na trh společnost Smart Software. Tato se pokladními systémy zabývá již více jak 15 let.

Vývoj pokladního systému Markeeta vycházel především z konkrétních potřeb zákazníků. Ti často požadovali právě to, co nyní Markeeta umožňuje – co nejrychlejší a nejjednodušší obsluhu bez prodlev, kvalitu za nízkou cenu a dostatečně dlouhou záruku.

Další výhodou Markeety je diskrétnost. Nákupem pokladny u některých jiných prodejců kupující souhlasí s tím, že všechna data o něm a jeho prodejích může daný operátor jakkoliv využívat. To s pokladnou Markeeta nehrozí.

K dalším výhodám patří konfigurátor pokladny, díky němuž zákazník dostane přesnou nabídku podle oboru svého podnikání. Zároveň si může vybrat, zda si pokladní program rovnou celý koupí, nebo se rozhodne pro paušální poplatek.

S PAUŠÁLEM NEBO BEZ?

S Markeetou se můžete rozhodnout, jestli chcete náklady na software uhradit jednorázově, nebo si splátky rozložit do paušálních plateb. Také si můžete zvolit v jakých intervalech paušál platit.

 

BALÍČKY SLUŽEB:

BASIC

Je vhodný pro podnikatele, kteří dosud nepotřebovali žádný pokladní systém a vystačili si s běžnou tlačítkovou pokladnou, kalkulačkou nebo prostě psali účtenky ručně.

STANDARD

Balíček, který uspokojí největší počet podnikatelů. Podporuje i skladové hospodářství a stejně jako v balíčku Basic na něm EET funguje i bez připojení k internetu.

PRO

Nejpokročilejší balíček, který jako oba předchozí obsahuje telefonickou i e-mailovou podporu, vzdálenou správu a zálohování, ale přidává možnost výměnu zařízení hned další den v případě závady.

 

pokladnicka eet bez pausalu
Tip Novinka
6 038 Kč

Mějte svůj sortiment vždy krásně po ruce s naší přenosnou Markeetou Mini! vše v jednom zařízení, nic nemusíte připojovat přenosná, výdrž až 24 hodin na jedno nabití integrovaná termotiskárna 58mm nabíjecí kolébka - pokud je v ní zařízení položeno, automaticky se dobíjí

Detail
10 pokladna
Tip
6 038 Kč

Kvalitní řešení pro malý obchod nebo hospůdku s možností přichycení k prodejnímu pultu! přehledná 10" obrazovka masivní a stabilní kovový stojánek robustní USB termotiskárna 58mm až 700 účtenek na jeden kotouček

Detail
pokladnicka eet bez pausalu
Tip
od 6 990 Kč

Jednoduchá pokladna 100% splňující požadavky EET ! Žádné další poplatky - neomezená licence zahrnuta v ceně! Pokud se přesto kdykoli rozhodnete, že už Vám Pokladnička nestačí a chcete využít jinou z našich plnohodnotných verzí Markeety, není potřeba žádná další investice do zařízení! masivní a stabilní kovový stojánek robustní USB termotiskárna 58mm až 800 účtenek na jeden kotouček

mobilni cisnik s tiskarnou
Tip
8 458 Kč

Už není potřeba lítat zpátky k pokladně kvůli každé účtence. S mobilním číšníkem vyřídíte vše pohodlně přímo u stolu. vhodné pro gastro provozy BT tiskárna součástí setu výdrž až 8 hodin na jedno nabití v nabíjecí kolébce se průběžně dobíjí kotoučky (šíře 58mm, návin 40mm, délka 18m) snadná výměna kotoučku indikátor docházejícího papíru rychlost tisku až 80mm/s

Detail
10 pokladna all in one2
9 668 Kč

Skvělé řešení pro stánkový prodej nebo provoz se zvýšenými nároky na úsporu místa! Základní informace: vše v jednom zařízení, nic nemusíte připojovat integrovaná termotiskárna 58mm až 3 možnosti připojení k internetu

Detail
markeeta smartpokladna ctecka carovych kodu
od 10 878 Kč

Kvalitní řešení pro malý obchod nebo hospůdku s možností přichycení k prodejnímu pultu! přehledná 10" obrazovka masivní a stabilní kovový stojánek robustní USB termotiskárna 58mm až 800 účtenek na jeden kotouček Import položek z Excelu ZDARMA

14 pokladna
12 088 Kč

Nejlepší EET pomocník v náročnějším provozu! přehledná 14" dotyková obrazovka stabilní kovový podstavec robustní a spolehlivá USB termotiskárna 80mm s řezačkou superrychlý tisk 25cm za sekundu na jeden kotouček až 800 účtenek možnost připojení všech pokladních periferií (váhy, čtečka čárových kódů, objednávková tiskárna,...)

Detail
7 položek celkem